Resim
Çocuklar için resim kursu, Çocuklara resim dersler...ErART Resim Kursuna Hoşgeldiniz...Güzel Sanatlara Hazırlık Resim Kursu ve Sanat Mate...Resim Kursu...Resim Sanat Kursları...Ruhsat ve Program Onayımız...Yetişkinlere Hobi Resim Kursu, Sanat Kursları...

Çocuklar için resim kursu, Çocuklara resim dersleri

Sevgili Veliler, bu yıl çocuklarınızı ödüllendirerek yeteneklerini keşfediniz. İlköğretim öğrencilerine yönelik sanat ve teknolojik tasarım, resim kurslarımıza katılarak, geleceğin sanatçı adaylarını yetiştirelim.

Sevgili Veliler, haftasonu Cumartesi ve Pazar programlarımıza katılarak çocuklarınızın geleceklerini şimdiden yeteneklerini keşfederek, gelecekte olacak olan mesleklerine yönlendirilmiş olmaları Siz Veliler için bir avantajdır. Siz'de çocuğunuzu ödüllendirerek, geleceğine iyi bir yatırım yapınız.

Haftasonları Cumartesi ve Pazar günleri veya Cumartesi bir yarım gün veya bir tam gün,
Pazar bir yarım gün veya bir tam gün olarak, çocuklara yönelik resim kurslarımıza katılarak geleceğin sanatçı adaylarını yetiştirelim.

Aynı zamanda çocuğunuz ilköğretimi bitirdiğinde Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine girebilmesini için şimdiden çizim yetenek sınavlarına yönelik sanat kültürünün altyapısını edinmiş olması bir avantajdır.

İlköğretim 8. sınıfta okuyan öğrencilere ve Anadolu Güzel Sanatlar Liselerinin yetenek sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilere, haftasonu Cumartesi ve Pazar 2 tam günlük programlarımıza katılarak, Anadolu Güzel Sanatlar Liselerini kazanmaları için, Ekim ayında başlayan yoğun programlarımıza kayıt için Siz'in sevgili çocuklarınızı kurumlarımıza bekliyoruz.

Günler Sabah Grubu Öğle Grubu
Cumartesi 10:00 - 13:10 14:00 - 17:10
Pazar 10:00 - 13:10 14:00 - 17:10

 

 

Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi çizim sınavlarını derecelerle kazanan öğrencilerimiz.
AvniAkyolG.S.Lisesi
Resim
Alperen Özen
Pr.Faik Somer Lisesi
Resim Bölümü
Cemre Demirci
AvniAkyolGSFLisesi
Resim Bölümü
Deniz Başaran
Pr.Faik Somer.G.S.Lis
Resim Birincisi
Alperen Özen© 2008 Zorbay Şerif Erday - Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede geçen Tüm Görsel çalışmalar ve Yazılar Zorbay Şerif Erday'a aittir.
Sitenin kopyalanması ve/veya sitede geçen verilerin farklı sitelerde kullanılması yasaktır.
Yazılım ve Grafik : Portaze.com