Kaçak Resim Kursları...

Kaçak Resim Kursları

1986'dan beri işte ruhsatımız, işte programlarımız ve T.C. M.E. Bakanlığı onaylı bitirme belgemiz.

İşte kaçak atölye ve ruhsatsız, programsız yerlerin oluşturduğu facia fotoğrafları
Posta Gazetesi Sabah Gazetesi Radikal Gazetesi

"Bu senede, atölye atölye dolaşarak, bankerzede'ler gibi atölyezede olmayın. Bizden söylemesi"
 
Kaçak ve korsan eğitim veren, neyi verip neyi vermediğini bilmediğiniz yerlerden, lütfen kendinizi sakınınız. Yanlış ve bakanlık program izinleri olmayan, içmimarlık,grafik,tekstil gibi sizin çok istediğiniz bölümlere hazırlıyoruz diyerek yanıltıcı reklamlar vererek sizleri inandırıyorlar. Sizde inanıyorsunuz. Ve o çok istediğiniz bölümleri kazanamayınca da sizin sırtınızı okşayarak bu bölümleri birkaç yılda kazanmak çok zordur diyerek hem sizi teselli etmeye çalışıyorlar hemde sizi tekrar uzun dönem hazırlayalım diyerek bir yıl daha kanınızı ve paralarınızı emmek için senaryolar uyduruyorlar. Siz siz olun geleceğinizi yalan yanlış yerlere emanet ederek umutlarınızı karanlığa gömmeyiniz.
 
T.C. M.E.B.'lığı ruhsatı ve program izinleri olmadan, kaçak olarak eğitim veren kurumları, www.kadikoy-meb.gov.tr internet sitesinden veya Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 0216 349 04 90 no'lu telefonlarını arayarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz.
 
Milli Eğitim Müdürlüğü'ne soracağınız sorular içerisinde, Kurumun ruhsatını,o kurumun hangi kurs programlarını veriyor veya verebilir izinleri var mıdır? diye lütfen sorunuz. Bu bir vatandaşlık görevinizdir. "Kontrolsüz çizgi, çizgi değildir." Siz de kontrolsüz yerlere geleceğinizi ve çocuklarınızı lütfen emanet etmeyiniz.
 
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olmayan kaçak olarak her türlü eğitimi veriyoruz diyerek yanıltıcı reklamlarla sizleri aldatan bu kurumlardan kendinizi sakınınız, gerekirse gerekli merci ve makamlara lütfen yazılı veya sözlü olarak şikayet edebilirsiniz.


GRAFİK TASARIM DERSİNİ İZLEDİĞİNİZ BU SINIFTAN HERKES KAZANDI, DAHA NE OLSUN ..


Videodaki öğrencilerin isimleri ile kazandıkları bölümler; Begüm Bircan Kültür Üni. İç Mimarlık, Hakan Çalıkuşu Doğuş Üni. Görsel İletişim Burslu, Maltepe Üni. Animasyon Burslu ve Yıldız Üni. Fotoğraf, Elif Günay Ozan Mimar Sinan Seramik, Çağhan Öztürk Doğuş Üni. İçmimarlık burslu, Ercem Güner Marmara Üni. End. Tas. , Özge Demiroğlu Işık Üni. End. Tas. birincisi, Kadir Has Üni. End. Tas. Birincisi, Kültür Üni. İçmimarlık Burslu, Mimar Sinan Üni. İçmimari - End. Tas. , Yıldız Üni. Görsel İletişim ve Birleşik Sanatlar, Marmara Üni. End. Tas. , Ege Cankurtaran Bahçeşehir Üni. İçmimarlık Burslu, Merve Erman Yıldız Üni. İletişim Tasarım , Sevde Gümüş Doğuş Üni. Grafik Birincisi, Nesrin Ekşi Ticaret Üni. İçmimarlık - Maltepe Üni. İçmimarlık, Sefa Alaca Haliç Üni. End.Tas. İçmimarlık, Ayaz Yıldız Yıldız Üni. Fotoğraf, Burak Akçin Kültür Üni. İçmimarlık, Elif Çokan Anadolu Üni. Seramik, Seza Avara Maltepe Üni. İçmimarlık Birincisi, Mimar Sinan Üni. İçmimarlık - End. Tas., Görkem Dervişoğlu Kültür Üni. İçmimarlık.

Sizde istediğiniz bölümleri kazanmak istiyorsanız uzun dönem yoğun gruplarımıza katılarak mutlaka kazanacaksınız.
 
 
İŞTE KAÇAK RESİM KURSU VEREN ATÖLYELER
KAÇAK RESİM KURSU İLÇESİ
- İstanbul Sanat Akademisi Altıyol
- Atölye Smart Sanat Atölyesi Kadıköy
- Eflatun Sanat Atölyesi Kadıköy
- Ercan Dağ Resim Kursu Kadıköy
- Atölye KadıköyArt Bahariye
- Cadde Sanat Atölyesi Caddebostan
- Anahtar Sanat Atölyesi Kadıköy
- Ferhat Edizkan Resim Kursu Kadıköy
- Donkişot Sanat Atölyesi Kadıköy
- Atölye Avandgart Kadıköy
- Atölye Enart Fatih
- Kunart Sanat Atölyesi Beşiktaş
- Mavi Üstün Sanat Bakırköy
- Point Resim Kursu Beşiktaş
- Renkart Güzel Sanatlara Hazırlık Taksim
- Erc Akademi Taksim
- Çağla Sanat Evi Şişli
- Sanat Köşkü Üsküdar
- Hayalet Sanat Evi Kadıköy
- Amorf Atölye Kadıköy
- Atölye Gaia Taksim
- Atölye Mart Şişli
- Atölye Onbir Moda
- Artölye Sanat Atölyesi Kadıköy
- Atölye Koza Kadıköy
- Artölyem Sanat Kadıköy
- Fogart Sanat Atölyesi Beşiktaş
- Picasso Sanat Evi Avcılar
- Adasanat Mehmet Güreli Taksim
- Atölye Temel Sanat Kadıköy
- Noc Resim Atölyesi Maltepe
- İskelet Sanat Evi Kadıköy
- Kona Sanat Evi Kartal
 
Bu kurum ve atölyelerden uzak durulmasını önemle rica ederiz. İsterseniz Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün www.kadikoy-meb.gov.tr sitesinden veya 346 26 57 telefonundan bilgi edinebilirsiniz.
Hocaların hocası Zorbay Şerif ERDAY, sadece ErART'ın Kadıköy,Altıyol ve Taksim şubelerinde derse girmektedir ve o şubelerin sanat direktörlüğünü yapmaktadır.
Zorbay Hocanın hazırlayarak yetiştirmiş olduğu, öğrencilerinin kimisi şimdi akademisyen olarak öğretim görevliliği yapmaktadırlar. Bunlar Mimar Sinan Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi ve daha bir çok üniversitelerde hocalık yapmaktadırlar.
Ayrıca eski öğrencilerden Burçin DİNLER mesleki eğitimini edinerek İzmir Alsancakda İçmimarlık Dekorasyon üzerine ShowRoom'u bulunmaktadır ve birçok içmimari dekorasyon işlerine imzasını atmıştır.
Bu öğrencilerin şimdi kendi işlerini kurdular ve sanat atölyelerinde çalışmalarını devam ettiriyorlar.
Zorbay Hocanın yannda asistanlık yapan bir çok öğrencisi, bugün halihazırda atölyelerinde ders vermektedirler. Onları yetiştirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
"Zorbay Hocanın taklitlerinden sakınınız"
Saygılarımızla
Teşekkür Ederiz.

T.C.M.E.B.'lığı Öze ErART Güzel Sanatlara Hazırlık, İçmimarlık, Grafik, Tekstil, Stilistlik, Modelistlik, Bilgisayar destekli grafik tasarım, resim kursları.
 
 
 
 
 
 
 
 

Tıkla başa dön

© 2008 Zorbay Şerif Erday - Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede geçen Tüm Görsel çalışmalar ve Yazılar Zorbay Şerif Erday'a aittir.
Sitenin kopyalanması ve/veya sitede geçen verilerin farklı sitelerde kullanılması yasaktır.
Yazılım ve Grafik : Portaze.com