Harf ilistrasyonu
Çocuk Kitabı Sinderella
Çocuk Kitap Kapağı
Kalografik Yazı
Kitap Kapağı
İlistrasyon
Animasyon, Animation
Animasyon Hareketleri
Hat Yazı
Güzel Sanatlara Hazırlık, Graf...

Güzel Sanatlara Hazırlık, Grafik Kursu, Animasyon Çizgi Film Kursları

Güzel Sanatlar Fakültelerinin Grafik, Animasyon, Çizgi Film bölümlerine girmek isteyen, Meslek Lisesinde, Anadolu Lisesinde ve Liselerde okuyan Üniversite adayı gençler, bu bölümlere girebilmeniz için TC. Milli Eğitim Bakanlığı'nın Biz'e vermiş olduğu program ruhsatları ile profesyonel eğitimci kadromuz ile 1986'dan beri yalnızca Biz bu bölümleri dereceyle ve burslu kazandırırız.

Dostlarım, Örneğin; bu yıl grafik ve animasyon bölüm sınavlarında yazılar üzerine ve kitap tasarımı yazıları ve kapağındaki resimler ve çok sevdiğiniz bir müzik grubunun cd çalarının üzerindeki yazı ve resimler üzerine çizim yapmanız istenildi. Bunun yanında grafik temel ilkeleri üzerine teorik olarak 10-15 tane tanım soruldu. Eğer Siz grafik ile ilgili teorik bilgileri ve grafiksel tasarım çizgilerini iyi öğrenmediyseniz bu bölümleri kazanmanız hayal olur dostlarım.

Bu yıl Üsküdar Mithatpaşa Kız Meslek Lisesinden gelen öğrencilerimiz Sevde Gümüş ve Dilan Tek Özel Vakıf Üniversitelerini 100% burslu kazandılar.

Diğer taraftan Maltepe Kız Meslek Lisesinden gelen Elif Terzioğlu ise Okan Üniversitesini 100% burslu kazandı.

Evet Dostlarım; gördüğünüz gibi, bu öğrencilerimiz, bizlere uzun dönem, güzel sanatlara hazırlık programlarımıza gelerek istedikleri bölümleri burslu kazanarak, bu özel vakıf üniversitelerine bir kuruş ödemeden 4 veya 5 yıl okuyacaklar.

Diğer bir başka öğrencimiz Hakan Çalıkuşu Maltepe Üniversitesinin Animasyon bölümünü burslu kazandı. Ama Hakan ayrıca Yıldız Üniversitesi Fotoğraf bölümünü de kazandı.

Bu bölümlere Siz'leri hazırlarken dostlarım, grafik yazı fontlarından başlayıp harf ve rakamların anatomik yapılarını öğrettikten sonra amblem, logo, kitap kapağı tasarımları, afiş tasarımları, kartvizit tasarımları, gazete düzenlemeleri ve animasyon ile ilgili animatik çizim teknikleri üzerine teorik ve uygulamalı çizimleri öğreterek yalnızca biz kazandırırız.

Hafta içi GS Hazırlık Programımız;
Hafta İçi 2 yarım gün veya 4 yarım gün.
Hafta içi 2 tam gün veya 4 tam gün.

Hafta sonu GS Hazırlık Programı;
Hafta sonu 1 yarım gün veya 2 yarım gün
Hafta sonu 1 tam gün veya 2 tam gün

Programlarımıza katılarak sizde geleceğinizi garanti altına alınız.Endüstrileşen çağımızda, ulusların ürettikleri ve pazarladıkları ürünlerin teknolojik kalitesi yanında pazarlanan ürünün sunuş anlatım biçimini yakalayamadıklarında, ürünün kalitesi ne kadar iyi olursa olsun pazarlanması o kadar zorlaşır.
İyi bir ürüne iyi bir etiket, iyi bir grafiksel logo veya amblem gerekir. Bunlardan sonra o ürünü muhafaza eden orijinal iyi bir ambalaj ve iyi düzenlenmiş, basılmış tanıtım broşürü gerekir.

Daha geniş çaplı perspektif açıdan düşünecek olur isek, bu ürünün tanıtılması için gazete ve dergilerde reklamları, büyük kentlerin merkezi noktalarında açık hava reklamları (billboard,afiş, tabela, ışıklı reklam… gibi ve daha ötesi TV-radyo, sinema reklamları gereklidir).
Demek ki herşeyin temelinde reklam grafik yatıyor. Son yıllarda politikacıları bile yönlendiren ve onlara prestij tiplemeleri imaj yaratanlar yine reklamcılar oldu.

Siz de iyi bir kariyer ve yüksek maaşlarla geleceğinizde, iyi bir meslek sahibi olmak istiyorsanız, hemen zaman kaybetmeden kurumlarımıza müracat ederek lütfen yerinizi ayırtınız…

 

Grafik Yazılar
A Harfi Tasarımı
Amblem ve Logolar
Amblem ve Logolar
Sinderella Çocuk Kitabı
Animasyon ve Harfler

Tıkla başa dön

© 2008 Zorbay Şerif Erday - Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede geçen Tüm Görsel çalışmalar ve Yazılar Zorbay Şerif Erday'a aittir.
Sitenin kopyalanması ve/veya sitede geçen verilerin farklı sitelerde kullanılması yasaktır.
Yazılım ve Grafik : Portaze.com